با ما، هیچ پایان تلخی وجود نداره

درباره ما

درباره دارتوت

در ابتدا ورود شما به سایت گروه حقوقی دارتوت را خیر مقدم می گوییم و خوش حالیم که دارتوت را برای انجام خدمات خود انتخاب نموده اید.امید است که بتوانیم اطلاعات مفیدی و کاربردی را از جانب وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی و کیفری درجه ۱دارتوت در اختیار شما قرار دهیم تا شما مراجعه کننده گرامی پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید.چرا که اصلی ترین هدف ما از تاسیس گروه حقوقی دارتوت کمک به مراجعه کنندگان و موکلین با روش های قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. تیم متخصص ما در کنار شما خواهد بود تا به شما یادآور شویم {با ما هیچ پایان تلخی وجودندارد.}

چرا اسم دارتوت؟

نام دارتوت در واقه به معنای درخت توت می باشد که ریشه در اساطیر و تاریخ و فرهنگ پر شکوه ایران دارد.درخت توت به استقامت و قدرت مشهور است که می تواند در تمامی شرایط رشد کرده و در بدترین شرایط محیطی و جوی نیز مقاومت کند.از این رو ما نیز خواستیم به وسیله دارتوت یادآور شویم انسان هم گاهی أوقات که در شرایط سختی همچون دعاوی و مشکلات حقوقی و فرآیند دادرسی و … قرار میگرد باید همچون دارتوت استقامت کرده و با صبر و شکیبایی و البته با همراهی مشاورانی آگاه و متخصص این دوران سخت را پشت سر بگذارد.همان طور که شاعر گفته پایان شب سیه،سپید است.فقط کافییست همچون دارتوت مقاومت کرد تا دوران سختی ها بگذرد.

علت تاسیس دارتوت چیست ؟

همان طور که احتمالا شما هم می دانید تعداد دعاوی حقوقی و کیفری مطروحه در مراجع قضایی به طور چشم گیری افزایش داشته.البته این معضل دلایل فراوانی هم دارد،از مشکلات اقتصادی،اجتماعی و اخلاقی که در کشور در جریان است گرفته تا روابط پیچیده افراد در زندگی شخصی و خانوادگی آن ها.به هر دلیل که باشد قرار گرفتن در روند شکایت و دادگاه و دعوا تا موارد بدتر از آن همچون مجازات ها همگی شرایط سخت و طاقت فرسایی را برای افراد به وجود می آورد.

حال مهم ترین چیزی که برای حل این گونه موارد الزامیست حضور متخصصین حقوقی و کیفری یا به زبان خودمان وکلای خبره و کار بلد برای ارایه مشاوره و راه کار های قانونی،درست و در دسترس به موکلین می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با روش های صحیح مشکلات مراجعه کنندگان را حل و فصل نمایند.

اما بیشتر مواقع شاهد آن هستیم که افراد نمی توانند خدمات مطلوب و با کیفیتی را از موسسات و دفاتر حقوقی دریافت نمایند،آن هم به این دلیل که بیشتر موسسات حقوقی و وکلا از روش ها قدیمی و اغلب تکراری استفاده می کنند که موجب نارضایتی مراجع کنندگان و موکلان خود می شوند.از این رو ما در گروه حقوقی دارتوت هر آنچه که موجب شود شما تفاوت،تخصص و کیفیت را درک کنید،به کار گرفته ایم.

ما در گروه حقوقی دارتوت جمعی از بهترین وکلا و مشاوران حقوقی و کیفری را به گرد هم آوردیم تا مشکلات حقوقی شما بسیار ساده تر از آنچه گمان می کنید برطرف شود.تیم حقوقی دارتوت تاسیس شد تا به شما نوید این را دهیم که در أمور حقوقی تنها نیستید،بلکه یک تیم متخصص همراه شماست.

خدمات دارتوت چیست ؟

گروه حقوقی دارتوت خدمات خود را در دو بخش : مشاوره و وکالت در امور حقوقی و مشاوره و وکالت در امور کیفری پایه ریزی نموده تا شما عزیزان بتوانید هر مشکلی که دارید را با ما در میان گذاشته و از خدمات تخصصی ما بهرمند شوید.گروه حقوقی دارتوت متشکل از وکلا و مشاوران حقوقی و کیفری در تمامی بخش ها می باشد که شما می توانید لیست مربوط به آن را در بخش خدمات در صفحه اصلی سایت مشاهده کنید تا موضوع مورد نظر خود را انتخاب نموده و اصلاعات لازم را کسب نمایید.به صورت خلاصه گروه حقوقی دارتوت وکلای دادگستری متخصص در تمامی امور از جمله دعاوی خانواده،دعاوی ملکی،امور ثبت،امور مربوط به ارث و وصیت،امور مالیاتی،امور تجاری و جرایمی همچون جرایم علیه اشخاص و جرایم علیه اموال و ….. را در اختیار دارد تا ثابت قدم در تمامی مراحل فرآیند دادرسی در کنار موکلین خود باشیم.

همچنین در امور تخصصی دیگر همچون لایحه نویسی،تنظیم انواع قرارداد،تنظیم شکواییه،تنظیم دادخواست و اظهارنامه قادر خواهید بود از تیم حقوقی ما کمک بگیرید. همچنین باید اطلاع رسانی کنیم زمینه فعالیت و خدمات دارتوت به زودی گسترده تر خواهد شد که در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهیم نمود.

۰ تا ۱۰۰ امور حقوقی و کیفری با دارتوت

شما می توانید با خیالی آسوده ۰ تا ۱۰۰ امور حقوقی و کیفری خود را بر عهده ما بگذارید. برای این کار تنها کافیست با شماره 09128508709 یا از طریق بخش مربوطه در سایت نوبت مشاوره خود را ثبت نموده تا بتوانید به صورت حضوری یا آنلاین از خدمات ما بهره‌مند شوید.

مدیر مجموعه گروه حقوقی دارتوت

با مدیر گروه حقوقی دارتوت آشنا شوید

Dartoot-Legal Group Rostami

فرشته رستمی

تحصیلات:
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
دانشجوی دکتری حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی
سوابق شغلی:
مدیر عامل و موسس گروه حقوقی دارتوت
مشاور حقوقی در موسسات تجاری و غیر تجاری
ارائه دهنده ی سمینارهای حقوقی
مشاور و متخصص در تنظیم انواع قراردادها
مشاور و پشتیبان در رتبه های برتر
با بیش از ده سال سابقه

0 + +

تعداد اعضا

0 + +

تعداد مشتریان راضی

0 + +

پروژه‌های موفق

پیشنهاد استثنایی

دارتوت را فالو کنید

اینستاگرام دارتوت را فالو کنید و از مطالب رایگان لذت ببرید